Portfolio

Fabryka Artystyczna działa na rynku już ponad 10 lat!!!

 

Tak długi staż zaowocował niezwykle bogatym portfolio imprez, którego nie sposób tutaj przedstawić w sposób pełny i satysfakcjonujący. 

 

Pozwoliliśmy sobie wybrać tylko część realizowanych przez Fabrykę Artystyczną imprez firmowych, tematycznych i integracyjnych i opisać je w sposób możliwie krótki i zwięzły.

 

Organizacja imprez tematycznych i integracyjnych daje nam wiele satysfakcji i jest zawsze sporym wyzwaniem, gdyż żadna impreza nie jest do końca podobna do poprzedniej. Zawsze staramy się wprowadzić pewne udoskonalenia w scenariuszu, scenografii czy technice. Wciąż wprowadzamy nowatorskie rozwiązania techniczne.

 

W ciągu kilkunastu lat działalności zdobyliśmy zaufanie zarówno klientów jak i podwykonawców, stając sie w pełni wiarygodnym i lojalnym partnerem.

 

W oparciu o charakter produktu, branży oraz klientów opracowujemy scenariusze imprez i sięgamy po jeden z wielu rodzajów eventów będących wsparciem strategii marketingowych firmy.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio zrealizowanych imprez oraz złożenia zapytania o scenariusz imprezy.

 

Dobry, świeży pomysł nie gwarantuje jeszcze sukcesu. Pracując dla tak wymagających klientów jak: Komitet Regionów UE, Bank DNB NORD, Betacom, Media Markt, PKO BP, Bank Millennium, Henkel, Coface, VB Leasing, Energa i wielu innych, zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które jest niezbędne w realizacji wyjątkowych imprez.


Chętnie podzielimy się nim także z Państwem.

 
Kontakt

Fabryka Artystyczna

ul. Czechowicka 3  71-042 Szczecin

Tel/Fax: 91 311 73 63 / 607 920 429

mail: fabryka@fabrykaartystyczna.pl

facebook