O nas

Fabryka Artystyczna działa na rynku od 2001 roku, jesteśmy częścią grupy "AMS Concert Event Marketing", która specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze eventowej firm i instytucji.

 

Od przeszło 10 lat organizujemy konferencje, imprezy tematyczne i imprezy integracyjne w całej Polsce, zarówno w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanym, Poznaniu czy Szczecinie.

 

Grupa AMS Concert została założona przez wykształconych specjalistów zarządzania i marketingu. Podczas tworzenia imprezy mamy zawsze na uwadze cele marketingowe, które firma chce osiągnąć realizując event. Jednocześnie wielu z nas jest czynnymi, profesjonalnymi artystami: muzykami i aktorami. Marketingowe myślenie połączone z artystyczną duszą pozwalają nam kreować optymalne scenariusze i programy imprez firmowych.

 

Fabryka Artystyczna jest w pełni samowystarczalną firmą eventową. Posiadamy własne zespoły muzyczne, grupę taneczną, konferansjerów, animatorów, stroje, scenografię oraz zaplecze techniczne w postaci profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia, multimediów. Optymalizujemy koszty mając na uwadze maksimum atrakcji i aktywności.

 

Nasza elastyczność pozwala nam dopasowywać nasze standardowe scenariusze do wymagań naszych klientów jak również warunków obiektu w jakich pracujemy.

 

Nasi klienci cenią sobie nasze doświadczenie, dzięki któremu pomagamy klientom w zarządzaniu i obsłudze eventem firmowym oraz uniknięciu błędów logistycznych, programowych i artystycznych.

 

Imprezy tematyczne i integracyjne to działy eventowe, w których specjalizuje się Fabryka Artystyczna. Doradzamy naszym klientom w jaki sposób sprawić aby kolejne spotkanie z klientami czy pracownikami nabrało atrakcyjnego i wyjątkowego charakteru. Filtrujemy wciąż rynek, proponując nowe i sprawdzone atrakcje, pokazy, warsztaty, degustacje czy scenariusze imprez.

 
Nowości
TEKNOTHERM OFF ROAD TROPHY

Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjazd dla pracowników firmy Teknotherm, którzy przyjechali do Szczecina. Pobyt w Pałacu Maciejewo, całodniowy rajd off-road, Casino de Mexico, to część atrakcji, które czekały na uczestników imprezy. Zdjęcia na naszej stronie FB.

 

PROFICREDIT

Drugi rok z rzędu mieliśmy przyjemność organizacji konferencji dla ponad 500 przedstawicieli PROFICREDIT.  Hasłem przewodnim konferencji było "PROFI NEWS 24", a część merytoryczna przebiegła w formule studia telewizyjnego. Na scenie pojawili się m.in. Robert Janowski i Tomasz Kammel. Część oficjalną zakończył efektowny mapping 3D.

 

KK Wind Solutions

 

"Dni Otwarte" to doskonały sposób by pracownicy mogli pokazać swoim rodzinom co robią na codzień w pracy i poznać się jeszcze bardziej. Mieliśmy przyjemność realizacji tego wydarzenia. Zapewniliśmy szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

 

Kontakt

Fabryka Artystyczna

ul. Czechowicka 3  71-042 Szczecin

Tel/Fax: 91 311 73 63 / 607 920 429

mail: fabryka@fabrykaartystyczna.pl

facebook