Imprezy i wieczory tematyczne

Imprezy tematyczne to doskonały sposób aby uatrakcyjnić wieczorną kolację czy spotkanie. Nasze imprezy tworzą nastrój do biznesowych rozmów jak również do świetnej zabawy, łączymy przyjemne z pożytecznym. Fabryka Artystyczna specjalizuje się w realizacji tego typu przedsięwzięć.


Tworzymy i realizujemy wciąż nowe scenariusze i tematy. Obecnie możemy zaproponować aż 30 gotowych scenariuszy! Zatroszczyliśmy się o każdy aspekt proponowanych wieczorów tematycznych dzięki czemu każdy z nich, niezależnie od Państwa upodobań i wyboru zapewnia doskonałą zabawę.

 

Proponujemy doskonałe scenariusze zarówno na eleganckie spotkania z klientami i partnerami biznesowymi, jak choćby: Casino Royale, Latino Party czy Rejs Marzeń - Podróż Dookoła Świata oraz szalone spotkania integracyjne dla pracowników: Ostry Dyżur - impreza szpitalna, PRL - Komedia Absurdu, Szalone Lata 70-te lub Akademia Filmowa.

 

Nasze wieczory tematyczne obsługują tylko sprawdzeni prowadzący, animatorzy, artyści i DJ a staranna scenografia i dekoracje dopełniają efektu. Na stworzonych przez nas wydarzeniach przeniosą się Państwo na dyskotekę rodem z lat 70-tych, odwiedzą egzotyczne Hawaje czy Meksyk bądź zostaną przez chwilę gwiazdą filmową. A to dopiero początek!

 

Dysponujemy własnym nagłośnieniem, oświetleniem i techniką multimedialną, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne warunki współpracy. Eventy zorganizowane przy użyciu naszych scenariuszy gwarantują świetną i niezapomnianą rozrywkę.

 

 

Gotowe scenariusze wysyłamy jedynie na zamówienie klienta, na stronie zamieściliśmy tylko kilka wybranych.

 

Zamów katalog pisząc na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
facebook