Imprezy integracyjne

Quady, paint-ball, czy inne atrakcje to dzisiaj standard - kluczem do udanej imprezy integracyjnej jest nowatorski pomysł, który dostosowany do potrzeb każdego klienta jest jak szyty na miarę garnitur. Specjalizujemy się w tworzeniu scenariuszy i programów imprez integracyjnych, gier strategicznych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, nawiązując do charakteru grupy, celów szkolenia, budżetu. Event przestaje zatem mieć jedynie charakter rozrywkowy, stając się kolejnym, skutecznym narzędziem marketingu wewnętrznego.


Hitem sezonu są gry miejskie, które są doskonałą atrakcją integracyjną podczas konferencji odbywających się w miastach.


 Współpraca z wieloma sprawdzonymi hotelami oraz podwykonawcami pozwala nam organizować imprezy w całej Polsce przy założeniu najwyższej jakości usług i jednocześnie konkurencyjnych cenach.


 Specjalizujemy się w gra scenariuszowych i imprezach tematycznych zarówno outdoorowych jak i indoorowych. Ofertę podzieliliśmy na dwie części: PROGRAMY INTEGRACYJNE, ATRAKCJE INTEGRACYJNE.


 Obserwujemy co jest w modzie i wciąż uzupełniamy naszą ofertę o nowe sprawdzone rozwiązania: atrakcje i zabawy scenariuszowe. Dzięki temu nasza oferta jest zawsze świeża i aktualna.


 
Kontakt

Fabryka Artystyczna

ul. Czechowicka 3  71-042 Szczecin

Tel/Fax: 91 311 73 63 / 607 920 429

mail: fabryka@fabrykaartystyczna.pl

facebook